Двожильні кабелі TXLP/2

Двожильні нагрівальні кабелі TXLP/2

Призначені для використання у вбудованих електричних кабельних системах обігріву. Нагрівальні кабелі ідеально підходять для систем опалення та комфортного підігріву підлоги, також можуть використовуватися в системах обігріву ґрунту, сніготанення та антизледеніння доріг та для захисту жолобів та водостоків даху від снігу та льоду.

На відміну від одножильних кабелів мають один холодний кінець для підключення до мережі, що суттєво полегшує укладання нагрівального кабелю під час монтажу. Місце з’єднання частини, що гріє, з холодним кінцем виконано за безмуфтовою технологією і позначається на кабелі написом SPLICE. Кінець нагрівальної частини кабелю захищений водонепроникною кінцевою муфтою.

Особливості

  • У нагрівальних кабелях NEXANS, на відміну від кабелів інших фірм, місце з’єднання нагрівального елемента з “холодним” струмопідвідним кінцем виконано за унікальною безмуфтової технології, при якій нагрівальний дріт і мідна жила “холодного” кінця утворюють єдиний нерозривний провідник, чим забезпечується цілісність оболонки кабелю, а отже, і гарантована надійність в експлуатації. Результатом впровадження такої технології стала нульова кількість відмов роботи нагрівального кабелю та відсутність зовнішньої сполучної муфти. Ця технологія розроблена та запатентована компанією Nexans. Місце на кабелі, де знаходиться з’єднання, позначено маркуванням “SPLICE”.

Для нагрівальних кабелів NEXANS є обов’язковою наявність суцільного металевого захисного екрану, виконаного у вигляді алюмінієвої трубки по всій довжині кабелю.
Застосування даного екрана забезпечує:

  • 00% захист від проникнення вологи;
  • підвищення захисту від локального перегріву;
  • покращення механічних властивостей кабелю – міцність та стійкість до різних навантажень (наприклад, використання кабелю всередині водостічних труб заввишки до 26 метрів без спеціальних підтримуючих пристроїв);
  • захист від електромагнітного випромінювання

Двожильні нагрівальні кабелі TXLP/2R Nexans випускаються з питомою потужністю 15,6 Вт/м і 26 Вт/м (при 220В) з широким діапазоном номіналів потужності (300, 400, 500, 600, 700, 800, 1 1700, 2100, 3300 Вт.