Тепла підлога

У всьому світі все більше і більше людей дізнаються про комфорт теплих підлог. Подібна система опалення підходить практично для будь-якого типу підлоги і може бути використана як у житлових будинках, так і в офісних будівлях.
Система «тепла підлога» не займає корисної площі приміщення, як громіздкі секції опалення. Тепло рівномірно розподіляється по всьому приміщенню, створюючи комфортну для людини температуру. Більше того, Вам ніколи не доведеться прати з різних частин системи пил, і ви зможете використовувати весь вільний простір кімнати на власний розсуд. Установка
електронного термостата дозволяє вибрати потрібний температурний режим і регулює споживання електроенергії, зводячи його до мінімуму.

Нагрівальні кабелі Nexans завжди відрізнялися високою якістю, безпекою та надійністю. Такі розробки, як двожильний кабель, прихована сполучна муфта та вдосконалений екран у кабельних сіток Millimat, дозволили нам крокувати в ногу з часом, значно знизивши ризик виходу кабелю з ладу.

Вся продукція розробляється та тестується відповідно до таких міжнародних стандартів, як МЕК та CENELEC, в той же час відповідаючи вимогам європейських стандартів на кабель середньої напруги.
Продукція також сертифікована відповідно до стандартів якості ISO 9001 та захисту навколишнього середовища ISO 14001 та EMAS. Гарантійний термін служби продукції Nexans становить 15 років.