Про компанію

Nexans – світовий лідер у кабельній індустрії, винахідник і виробник нагрівальних кабелів з 1926 року! Це величезний досвід та інвестиції у вдосконалення продукту! Еталон якості якого прагнуть провідні виробники!

Історичний факт. Про виняткову надійність кабелю Nexans з переконливістю говорить, наприклад, такий факт. У 1938 році у підлозі головного Кафедрального Собору столиці Норвегії Осло, а також на прилеглій до цього собору площі було встановлено нагрівальний кабель виробництва Nexans. За весь час функціонування не було жодної відмови. У квітні 1999 року у зв’язку з проведенням у Кафедральному Соборі загальних реконструкційних робіт було ухвалено рішення про заміну кабелю на новий, досконаліший. Віддалений кабель було направлено до лабораторії на випробування. Результати досліджень показали, що нагрівальний кабель старої модифікації, що вже відпрацював 60 років, може безперебійно функціонувати ще протягом 30-35 років.

Компанія Nexans веде свою історію з утворення «Спільноти кабелю» в місті Ліоні (Франція) в 1897 році. З того часу компанія виросла до 102 кабельних заводів по всьому світу у 26 країнах. 2007 року планується відкриття першого Російського заводу. Nexans має 5 власних Науково-Дослідницьких центрів по кабелю, що дозволяє на роки випереджати своїх конкурентів у плані досконалості продукції. Nexans першою у світі початку призводить нагрівальні кабелі з 1926 року в Норвегії (Лангус).

Від усіх конкурентів по нагрівальних кабелях Nexans  відрізняється тим, що користується своїм передовим досвідом у кабельній індустрії і постійно інвестує у вдосконалення продукції.

Безпека підлог Nexans. Електричні підлоги Nexans не бояться стрибків напруги (всі кабелі на заводі тестуються напругою 3000 В). Ізоляція нагрівального елемента виконана зі зшитого поліетилену, температура експлуатації якого становить 900С. Конструкція теплої підлоги Нексанс передбачає провід заземлення, який захистить від ураження електричним струмом у разі механічного пошкодження під час проведення ремонтних робіт (перебій кабелю перфоратором).

Завдяки суцільному алюмінієвому екрану теплі підлоги Nexans абсолютно безпечні з точки зору електромагнітного випромінювання. Звичайна електропроводка має більше в кілька разів електромагнітне випромінювання, ніж тепла підлога Nexans.

Джерело здоров’я. На відміну від інших пристроїв обігріву (центральне водяне опалення, конвектори, тепловентилятори, масляні електрообігрівачі), які розташовуються паралельно стінам, електрична система кабельного обігріву Nexans («тепла підлога») нагріває повітря рівномірно і знизу.

У приміщенні температура біля поверхні підлоги буде максимальною (рекомендований діапазон 22 – 24 0С). Поступово піднімаючись вгору, тепле повітря поступово охолоджується і на висоті 1,5 – 2м має оптимальну температуру.