Обігрів грунту

Система обігріву ґрунту

Вічнозелені газони перед будинком, затишні теплиці та поля для гольфу, що не замерзають навіть узимку – все це давно стало реальністю.

Завдяки унікальним розробкам компанії Nexans, обігрів ґрунту за допомогою спеціальних кабельних систем тепер можна зробити дуже ефективним та надійним.

Конструкція нагрівального кабелю виробництва Nexans відповідає всім необхідним вимогам для обігріву ґрунту, за яких кабель повинен експлуатуватися. Вона робить систему надійною, електробезпечною, простою в експлуатації.

Терморегулятори роблять систему обігріву економічною – вам не треба обігрівати без потреб полі для гольфу в теплу погоду або коли на полі немає снігу. До того ж, Ви суттєво економите на тому, що не потрібно прибирати сніг з ділянок, що обігріваються, а саджанці рослин не загинуть у теплиці у разі заморозків.

Обігрів ґрунту важливий також для спортивних об’єктів. Він дозволяє продовжити спортивний сезон на свіжому повітрі, що дозволяє підвищити річну доходність відкритих спортивних майданчиків.