Система “сніготання”

Система антизледеніння “Дах без бурульок”

Багато хто вважає, що «Дах без бурульок» – це система, яка запобігає утворенню льоду на водостоках і в жолобах, а також запобігає обвалу крижаних брил на голови безтурботних городян та їх припаркованих авто.

Але це лише частина всіх проблем і, на жаль, як показує судова практика не найфінансовіше витратних для власників будівель.

Чим же хороша наша система антизледеніння та сніготанення на дахах?

1. Знімається снігове навантаження з покрівлі та жолобів/водостоків, які не потрібно кожного сезону змінювати або ремонтувати;

2. Ремонт фасаду будівлі – досить дороге задоволення особливо на висотних будинках, музеях, історичних архітектурних пам’ятниках тощо. За два сезони фасад може прийти в найгірший стан, і ціна за систему антизледеніння здасться такою незначною в порівнянні з витратами на ремонт фасаду. Подумайте, будь ласка, про це наперед.

3. Для боротьби з льодом звичайно можна використовувати дешеву робочу силу. Хлопці з сокирами та ломами завжди готові прийти на допомогу взимку та збити бурульки. Але порахуйте скільки це обійдеться в сезон, і скільки проблем з огорожею вулиці (особливо в центрі, де і так не розвернутися), а потім у що обійдеться ремонт покрівлі після хлопців з ломами.