Одножильні кабелі TXLP/1

Одножильні нагрівальні кабелі TXLP/1

Призначені для використання в електричних кабельних системах обігріву (системи опалення, системи комфортного підігріву “тепла підлога”, обігрів відкритих майданчиків та ґрунту, системи антизледеніння та сніготанення доріг, тротуарів, пандусів, дахів, водостічних жолобів та труб, у системах обігріву трубопроводів тощо). п.). Місця з’єднань нагрівального елемента з холодними кінцями для підключення до мережі виконані за безмуфтовою технологією SPLICE.

Особливості

  • У нагрівальних кабелях NEXANS (Alcatel), на відміну від кабелів інших фірм, місце з’єднання нагрівального елемента з “холодним” струмопідвідним кінцем виконано за безмуфтовою технологією, при якій нагрівальний дріт і мідна жила “холодного” кінця утворюють єдиний нерозривний провідник, чим забезпечується цілісність оболонки кабелю, а отже гарантована надійність в експлуатації. Результатом впровадження такої технології стала нульова кількість відмов роботи нагрівального кабелю та відсутність зовнішньої сполучної муфти. Ця технологія розроблена та запатентована компанією Nexans (Alcatel). Місце на кабелі, де знаходиться з’єднання, позначено маркуванням “SPLICE”
  • Для нагрівальних кабелів NEXANS (Alcatel) обов’язковим є наявність суцільного металевого захисного екрану, виконаного у вигляді алюмінієвої трубки по всій довжині кабелю.

Застосування цього екрану забезпечує:

  • 100% захист від проникнення вологи;
  • підвищення захисту від локального перегріву;
  • покращення механічних властивостей кабелю – міцність та стійкість до різних навантажень (наприклад, використання кабелю всередині водостічних труб заввишки до 26 метрів без спеціальних підтримуючих пристроїв);
  • захист від електромагнітного випромінювання