Обігрів тротуарів та сходів

Системи обігріву сходів та тротуарів

Кабельні системи для обігріву тротуарів і сходів компанії Nexans – ідеальне рішення для сходів.

Вони відрізняються:

1. Підвищеною надійністю. Ексклюзивні наукові розробки найбільшої світової компанії зі столітнім досвідом виробництва систем обігріву роблять системи обігріву від Nexans по-справжньому унікальними.

2. Легкістю та швидкістю монтажу. Завдяки суцільному металевому екрану кабель легко укладається (запам’ятовує форму) і витримує локальний перегрів, якщо укладено не зовсім правильно.

3. Невеликі витрати на матеріали. Приховані муфти дозволяють укладати кабель компактно, що не збільшує висоту тротуарів або сходів. Це ж ноу-хау компанії є основою для надійного та довговічного використання систем обігріву сходів та тротуарів. Вам не потрібно буде витрачати дорогоцінний час на очищення території після снігопаду.

4. Економічність під час експлуатації. “Розумна автоматика” дозволить експлуатувати систему в максимально економічному режимі.

Теплі та сухі тротуари взимку, відсутність льоду на сходах – все це не просто полегшує вам життя і робить його більш комфортним, а й знижує ймовірність травматизму. Особливо дитячого.

Системи обігріву тротуарів та щаблів важливо враховувати при проектуванні будь-яких будівель: житлових будинків, дитячих садків, лікарень, готелів, спортивних закладів. Вони стануть чудовим доповненням до котеджу чи дачі.