Захист трубопроводів від промерзання

Система захисту трубопроводів від промерзання

Обігрів трубопроводу – не дурість, а необхідність.
Проблеми, що виникають з використанням трубопроводів у зимову пору року відомі всім. Не завжди допомагає теплоізоляція труб, не скрізь є можливість заглиблення труб в землю нижче глибини промерзання. В результаті під впливом негативної температури знижується прохідний переріз труб, виникають пробки, замерзла рідина розриває труби. Аварію легше і дешевше запобігти, ніж виправляти її наслідки.

Найбільш ефективним способом уникнути цих проблем є застосування кабельних систем обігріву.
Сучасні технології компанії Nexans допоможуть у цьому якнайкраще.

Компанія застосовує складні технічні розробки, які підвищують безпеку систем обігріву трубопроводу та роблять їх простими в установці та економічними та зручними в експлуатації.

Нагрівальний кабель монтується на поверхні або всередині труби по всій довжині трубопроводу. Терморегулятори контролюють температуру за допомогою датчиків, закріплених на поверхні труби. При досягненні необхідної температури система вимикається, а при зниженні температури нижче за задану система обігріву включається знову.

Тепер Вам не страшні пошкодження трубопроводу, а воду зі свердловини ви можете використовувати цілий рік, навіть у люті морози.