Категорії
Новини

Як почати ремонт балкона і нічого не проґавити?

Перетворити балкон на територію комфорту – хіба це не мрія кожного власника квартири в багатоповерховому будинку? Але з чого ж розпочати таку реконструкцію? І що потрібно зробити, щоб роботи завершилися вчасно – без перешкод, різких збільшення витрат та з гарантією якості? Почати варто зі складання проекту, хоч би ескізного. Але найважливіше – це все ж таки основа майбутньої конструкції.

Починаємо ремонт балкону: готуємо «фундамент»

Такий елемент будинку, як балкон, необхідно реконструювати в суворій відповідності до вимог до елементів, що захищають конструкцій (стін), що виступають за межі. Без додаткових дозволів це максимум 30 сантиметрів виступу.

Винос попередньо встановлений контур можливий, але тільки завдяки використанню міцного кріплення всіх елементів надійним каркасом. Такий «фундамент» для конструкції, що виступає, обов’язково збирають з металу. Його зварюють і кріплять до несучих елементів будинку. Так забезпечується безпека та стійкість.

Проектування основи важливе ще з однієї причини. Вітражі металопластикових вікон встановлюються на каркас і від точності та стійкості конструкції, залежить якість всього ремонту. Досягти найкращого результату вдасться, якщо звернутися до професіоналів у сфері віконного сервісу – компанії Vizer.

Ескіз конструкції: що в ньому розписують і навіщо він потрібний

Щоб проектувати далі, буде потрібно ескіз. У ньому відображають найважливіші елементи:

  • всі кріплення каркасу та його монтаж;
  • способи скління – де відкриті, де глухі металопластикові вікна, де закриті простору;
  • схема вітража – підлоговий, до «поясного» рівня чи іншому варіанті;
  • оздоблення та інші подробиці декорування.

Коли всі дрібниці враховані, можна приступати до складання кошторису. І залежно від можливостей та потреби замовника, коригуються матеріали, способи виконання робіт. У такому разі ремонт балкона, ціна на реалізацію якого визначається заздалегідь, дозволить витратити оптимальну суму. Та й ремонтники зможуть швидко та в повному обсязі зібрати потрібні матеріали.

Підведемо підсумок. Проектування каркасу та всієї схеми балкону – це перший етап до реконструкції. Ретельне планування та складання затвердженого кошторису гарантує ремонт балкона під ключ у обумовлені договором терміни.

Що буде з підлогою

Насправді це важливе питання, оскільки якщо йдеться про повноцінне переобладнання і є бажання отримати балкон під ключ, тоді варто потурбуватися про утеплення. Можна застосувати два варіанти.

Щоб перетворити балконний простір на додаткові корисні квадратні метри житлової площі, бетонну стяжку демонтують. Вона, власне, і не потрібна, оскільки на металевий каркас кріплять у такому разі «теплу підлогу» з електропідігрівом. Другий варіант – закрити підлогу спеціальною «подушкою» з утепленням та міцною, але легкою плиткою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Последние записи