Категорії
Новини

Антикражні системи для магазину: що варто придбати?

Для захисту торгового приміщення, складу та товару обов’язково повинні застосовуватись надійні антикрадіжні системи для магазину. Правильно підібрані та встановлені охоронні системи запобігають ризику крадіжки та забезпечать збереження майна. Витрати створення безпечного простору у магазині та будь-якому іншому приміщенні завжди виправдані, оскільки гарантується цілісність товару і виключаються фінансові втрати, пов’язані з крадіжкою.

Сучасний захист від крадіжок: вибір обладнання

Професійні антикрадіжні системи купити можна у спеціалізованому інтернет-магазині RESTEQ, де представлений великий вибір нового та вживаного обладнання. В наявності на складі завжди є спеціалізовані системи для максимального захисту товару в магазині та запобігання крадіжкам. Техніка має гнучкі налаштування, щоб унеможливити ризик не тільки крадіжки, а й підміни товару.

У каталозі компанії є все необхідне для монтажу системи безпеки магазину будь-якої складності:

  • антикрадіжні рамки з радіочастотною системою, яка спрацьовує на етикетки чи бирки;
  • безконтактні деактиватори етикеток, які встановлюються на касі, або ручні моделі;
  • антикрадіжні ключі та захисні бокси.

Система захисту від крадіжок проектується з урахуванням специфіки торгової точки, особливостей наявного у продажу товару та площі приміщень. Для супермаркетів, роздрібних магазинів та складів обладнання підбирається та встановлюється відповідно до підготовленого інженера проекту безпеки.

Переваги купівлі б/в обладнання

Якщо потрібні надійні антикрадіжні системи, важливо віддавати перевагу функціональному високоточному обладнанню від провідних брендів. У такому разі гарантовано безперебійне функціонування та захист товару без збоїв. Система завжди спрацьовуватиме своєчасно. Якщо потрібно заощадити, рекомендується застосовувати обладнання, яке раніше вже експлуатувалося.

Вживані антикрадіжки в обов’язковому порядку проходять детальну перевірку перед продажем і відповідають усім вимогам для стабільної безвідмовної роботи. На обладнання надається гарантія якості. Так як товар знаходиться на складі, відправка здійснюється відразу після оформлення замовлення, щоб у найкоротший термін надати можливість убезпечити торгове приміщення. Купівля системи безпеки для магазину у компанії RESTEQ – вигідне капіталовкладення, яке у майбутньому захистить від втрати майна та збитків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Последние записи